Settings
Shipping country
Languages
Your wishlist is empty.
You do not have any products in your shopping cart yet.
Quick purchase

Please enter the article no.

Tweezer Set - 3 pcs

Revell
Item-No..: RV39063
GTIN/EAN: 4009803390635
Tweezer Set - 3 pcs
Tweezer Set - 3 pcs
In stock
3 piece(s) available

Shipping time: 1-3 Days*

6,70 EUR
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Add to cart
  • Products description
  • Manufacturer Information
Products description

Tweezer Set - 3 pcs

The set includes three tweezers in different forms.

Manufacturer Information
Contact Manufacturer
Carrera Revell Europe GmbH
Henschelstr. 20-30
32257 Bünde
Germany

shop@carrera-revell.com
Customers who bought this product also bought the following products:
Italeri Liquid Cement for Plastic - 15ml

Manufacturer: Italeri
Item-No..: IT3990

Available
 
5,50 EUR36,67 EUR per 100ml
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Hand Drill with 3 drills

Manufacturer: Revell
Item-No..: RV39064

In stock
 
13,95 EUR
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Size 2 brush, flat - Synthetic

Manufacturer: Italeri
Item-No..: IT51225

Available
 
1,25 EUR
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Italeri Acrylic 4605AP - Gloss Red - FS11302 - 20ml

Manufacturer: Italeri
Item-No..: IT4605AP

In stock
 
3,20 EUR16,00 EUR per 100ml
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Italeri Acrylic 4678AP - Metal. Gloss Silver - FS17178 - 20ml

Manufacturer: Italeri
Item-No..: IT4678AP

In stock
 
3,20 EUR16,00 EUR per 100ml
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Italeri Acrylic 4695AP - Gloss Black - FS17038 - 20ml

Manufacturer: Italeri
Item-No..: IT4695AP

In stock
 
3,20 EUR16,00 EUR per 100ml
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Last viewed:
Tweezer Set - 3 pcs

Manufacturer: Revell
Item-No..: RV39063

In stock
 
6,70 EUR
19 % VAT incl. excl. Shipping costs